Mineralli Yaseminli Sabun – 15’li

yaseminli15

New product

Mineralli 84 Mineralli Doğal Güllü Sabun – 5 Expand

Paket İçeriği:

15 adet 84 Mineralli Doğal Yaseminli Sabun
1 adet Özel Ahşap Kutu
1 adet Dr.Salt Sıvı Tuz Tuzluk Hediye – 150 ml.
1 adet Yedek Sprey Başlığı Hediye

Daha Fazla Detaylar

1000 Ürünler

139,90 TL

KDV Dahil

174,90 TL KDV Dahil

-35,00 TL

Ücretsiz Kargo İmkanı..

7/24 Destek Hizmeti

İade Garantisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

Bu sabun izleri ve çatlakların görünürlüğünü azaltmaya yardımcı olur, cildinizi nazikçe temizler cildiniz de parfümlü bir koku bırakır. Yağlı cildiniz için yasemin sabununu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kuru hassas ve tahriş olmuş cildiniz için de yatıştırıcı özelliği vardır.

Yasemin sabunu hoş kokusu sayesin de duyularınızı açar sizi rahatlatır. Normal olarak duş sırasın da kullanabileceğiniz gibi banyo suyunuza da karıştırabilirsiniz.  Yasemin sabununu saçınız için kullandığınız da kafa derinizi rahatlatır. Sizi rahatlatır. Yasemin sabununu kullanmadan önce yasemin yağına karşı duyarlılığınızın olup olmadığını öğrenmek için sabunu bileğinizin iç kısmına sürerek 15 dakika bekleyin. 15 dakika sonunda kızarıklık, yanma, batma, kaşıntı gibi olumsuz bir etki görmediğiniz taktir de sabununuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En iyi sonuçları almak için sabununuzu düzenli olarak kullanmalısınız. Kısa sürede mucizeler beklememelisiniz. Cilt ve saçınızın sağlığı için sadece bakım yaparak değil alkol ve sigaradan uzak durarak da katkı sağlamalısınız. Düzenli olarak vücudunuz için gerekli olan vitamin ve mineralleri aldığınızdan emin olun. Stresden uzak durun. Nemlendirici ve makyaj temizliğinizi atlamayın.

Accept Site use cookies